Lekcje indywidualne to oferta dla osób chcących doskonalić określoną technikę, nadrobić materiał lub po prostu zdobyć dodatkowe umiejętności pływackie.
Dzięki obecności jednego z rodziców dziecko zapoznaje się z podstawowymi ćwiczeniami w wodzie, ze środowiskiem wodnym, sprzętem pływackim.

Na zajęcia mogą też uczęszczać starsze dzieci z opiekunem, które z różnych przyczyn nie mogą samodzielnie uczestniczyć w zajęciach grupowych.

W ustalone indywidualnie soboty, niedziele lub inne dni na pływalni CRS - Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ul. Trojdena 2C.

Zajęcia prowadzone na pływalni 25m. lub 50m. - w zależności od poziomu umiejętności. Możliwość wyboru jednej z trzech opcji zajęć: 

I Godzinne zajęcia podzielić na 2 części (30 minut opiekun/ 30 minut zawodnik)
II Uczestniczyć w zajęciach jednocześnie z zawodnikiem (60 minut)
III Zawodnik zostaje przekierowany do grupy, która ma stały grafik, a opiekun w tym czasie korzysta z zajęć indywidualnych (60 minut).


ZAPISY NA ZAJĘCIA

Nasi instruktorzy i trenerzy są do Państwa dyspozycji kiedy tylko sobie zażyczycie, we wszystkie dni tygodnia po wcześniejszym ustaleniu terminu. Koszt zajęć ustalany indywidualnie w zależności od klasy trenera.

W celu ustalenia terminu zajęć prosimy o jedną z form kontaktu:

  1. telefoniczny [+48] 696 070 010
  2. mailowy na adres: info@legiaswimmingschools.pl
  3. poprzez wypełnienie poniższego formularz