#LEGIASZYTANAMIARE

Jednym z podstawowych założeń Legia Swimming Schools jest dopasowanie oferty do oczekiwań klientów, tak aby była dokładnym odzwierciedleniem ich potrzeb. Ceniąc Państwa sugestie i podpowiedzi, które pozwalają nam tworzyć bardziej kompleksowe i atrakcyjniejsze usługi. Zbieranie feedbacku od Państwa jest doskonałym źródłem informacji na temat oferowanych przez nas usług.

Jesteśmy otwarci na wszelkie konstruktywne uwagi oraz propozycje z Państwa strony. Każda opinia może przełożyć się na zmianę istniejącej lub stworzenie nowej usługi oraz mieć wpływ na usprawnienie funkcjonowania Legia Swimming Schools.

Staramy się nieustannie śledzić opinie dotyczące proponowanych przez nas usług oraz monitorujemy pomysły, które sprzyjają rozwojowi całego środowiska pływackiego.

 

#LEGIASZYTANAMIARE to kompleksowa usługa obejmująca prowadzenie zajęć pływackich dla przedszkoli, szkół podstawowych, zorganizowanych grup rodzinnych.

 

Celem głównym projektu jest rozwój wiedzy i umiejętności pływackich wśród dzieci i młodzieży, którzy pochodzą z Warszawy i okolic poprzez prowadzenie zajęć pozalekcyjnych. Celem zajęć jest stwarzanie możliwości świadomego obcowania w środowisku wodnym i poprawa sprawności fizycznej oraz kształtowanie kompetencji osobistych i społecznych w formie atrakcyjnej dla uczestników, co zapewnia ich zaangażowanie oraz przynosi niezbędną satysfakcję z uzyskanych rezultatów.

 

 ZGŁOŚ UDZIAŁ

Nasi instruktorzy i trenerzy są do Państwa dyspozycji kiedy tylko sobie zażyczycie, we wszystkie dni tygodnia po wcześniejszym ustaleniu terminu. Koszt pakietu ustalany indywidualnie w zależności od ilości osób w grupie.

  • Minimalna ilość osób w 1 grupie = 4
  • Maksymalna ilość osób w 1 grupie = 8

W celu ustalenia terminu zajęć prosimy o jedną z form kontaktu:
  1. telefoniczny [+48] 696 070 010
  2. mailowy na adres: info@legiaswimmingschools.pl p
  3. oprzez wypełnienie poniższego formularza
Legia szyta na miarę