PÓŁKOLONIE PŁYWACKIE - FERIE 2019

Półkolonia organizowana w ramach współpracy Legia Swimming Schools oraz Sekcji łyżwiarskiej Legia Warszawa podczas ferii woj. mazowieckiego. W trakcie obozów zadbamy, aby uczestnikom nie brakowało rozrywki w postaci zajęć z innych dyscyplin sportowych oraz warsztatów tematycznych z zakresu dietetyki sportowej oraz psychologii sportu. Nie zabraknie również atrakcji dodatkowych.

 

Termin:

I TURNUS - 28.01-1.02

II TURNUS - 4.02-8.02

 

Miejsce półkolonii:

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne WUM  

Księcia Trojdena 2C, 02-109 Warszawa

 

Posiłki:

Śniadanie + obiad

La Vittoria Bistro, Księcia Trojdena 9, 02-109 Warszawa

 

Turnus na naszej półkolonii zaczynamy w poniedziałek rano i kończymy w piątek po południu.

Przed pierwszymi zajęciami spotykamy się z rodzicami na zebraniu i zbieramy wszystkie dokumenty związane z uczestnictwem.

Turnus na naszej półkolonii zaczynamy w poniedziałek rano i kończymy w piątek po południu. Przed pierwszymi zajęciami spotykamy się z rodzicami na zebraniu i zbieramy wszystkie dokumenty związane z uczestnictwem.

 

W poniedziałek przed pierwszymi zajęciami odbędzie się zebranie z rodzicami, na którym przedstawimy szczegóły obozu.

 

Podczas pierwszych zajęć trenerzy przeprowadzą test umiejętności by każdy z uczestników trafił do grupy o odpowiednim poziomie pływackim. W trakcie półkolonii można dokupić indywidualne zajęcia pływackie, które będą się odbywały w trakcie dodatkowych zajęć lub w trakcie części treningu pływackiego (np. 30 min. rozgrzewki z grupą + 60 min. zajęć indywidualnych). Pozostałe zajęcia, gry i zabawy odbywać się będą w grupach podzielonych pod względem wieku.

 

Koszty:
 

I turnus - 799 zł

II turnusy - 1499 zł

PLAN ZAJEC PÓŁKOLONIA WARSZAWA  

 

8.30         ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW

9.00    ŚNIADANIE

10.00   TRENING BASEN

11.30      STREACHING

12.30       ZAJĘCIA DODATKOWE (ŁYŻWY, PARK TRAMPOLIN, SALKA, KRĘGLE, ETC.)

14.30       OBIAD

15.30       TRENING 2 BASEN

17.00       ODBIÓR UCZESTNIKÓW

 

* W USTALONYM DNIU WYJŚCIA NA PARK TRAMPOLIN POPOŁUDNIOWY TRENING NA BASENIE BĘDZIE ODWOŁANY, UCZESTNICY WRÓCĄ NA 17.00 DO RECEPCJI OŚRODKA.

O nas: 

Jesteśmy grupą rodziny pływackiej, dla których praca z młodymi ludźmi stanowi życiową pasje i powołanie. Świat pełen przygód, nauka aktywnego wypoczynku, powielanie radości z uprawianej dyscypliny. Staramy się kształtować samodzielność i zaradność naszych podopiecznych. Zwracamy dużą uwagę na dyscyplinę, koleżeństwo i „zdrowe” współzawodnictwo. Swoją postawą zachęcamy do sportowego trybu życia, zdrowego żywienia i odpowiedniej regeneracji. W swych działaniach zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, rozumiemy ich świat i staramy się nawiązywać z nimi więź.