SUMER SWIM CAMP - wakacje 2018

Jesteśmy grupą rodziny pływackiej, dla których praca z młodymi ludźmi stanowi życiową pasje i powołanie. Staramy się kształtować samodzielność i zaradność naszych podopiecznych. Zwracamy dużą uwagę na dyscyplinę, koleżeństwo i „zdrowe” współzawodnictwo. Swoją postawą zachęcamy do sportowego trybu życia, zdrowego żywienia i odpowiedniej regeneracji. W swych działaniach zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, rozumiemy ich świat i staramy się nawiązywać z nimi więź. 

Nasze programy wyróżnia bogactwo zajęć, zajęcia sportowe od świtu do zmierzchu, telefony w kąt, a my zostajemy z pasją sportową, która w zupełności nam wystarcza.  

Pokazujemy dzieciom, jak ważne są przyjaźnie, relacje, uczymy zrozumienia i szacunku, bo ta wiedza i te nawyki, zostaną z nimi na całe życie. Dzieci uczą się samodzielności od pierwszego dnia obozu wierzymy, że zdobyte umiejętności, poznane osoby i doświadczenie zaowocują w przyszłości. 

Uczestnicy naszych obozów otrzymują możliwość wprowadzenia wszystkich zasad, myśli trenerskich i teorii w ruch, który jest napędzany rozbudzaniem w nich pasji, odkrywania talentu i wiary w swoje nieograniczone możliwości. Zaczynają rozumieć, ponieważ zaczynają działać. Obóz to dopiero początek drogi, na którą każdy może wstąpić, drogi do zasad, które na co dzień tworzą naszą tożsamość. 

Nasze obozy realizujemy zawsze w aktywnym i zdrowym stylu oraz rodzinnej atmosferze. Towarzyszą nam pozytywne emocje i zawsze jesteśmy otwarci na pomysły oraz propozycje naszych kreatywnych obozowiczów.  

Najważniejsze są dla nas uśmiechy na twarzach uczestników, ich bezpieczeństwo i rozwój. Dlatego robimy wszystko, aby na każdym turnusie dzieci zdobywały dużo nowych doświadczeń, zyskiwały nowe umiejętności i zawierały nowe znajomości, nawet na lata. KOSZTY

Warszawa (półkolonia)

 • I turnus - bez zakwaterowania = 799 zł
 • II turnusy - bez zakwaterowania = 1 549 zł
 • III turnusy - bez zakwaterowania = 2 299 zł
 • IV turnusy - bez zakwaterowania = 2 999 zł

Giżycko (obóz)

 • I turnus = 1 800,00 zł
 • II turnusy = 3 200,00 zł
 • III turnusy = 4 500,00 zł

*dorośli (family) - 3 turnus = 1 400,00 zł

 

PODCZAS 3 TURNUSU W SPALE PRZEWIDUJEMY GRUPĘ FAMILY DZIECI W WIEKU 4-6 LAT WSPÓLNIE Z RÓWIEŚNIKAMI BĘDĄ TRENOWAŁY NA BASENIE I ZAJĘCIACH OGÓLNOROZWOJOWYCH POŁĄCZONYCH Z ZABAWĄ. POSIŁKI I NOCOWANIE WSPÓLNIE Z RODZICAMI.

 

 • PRO - DLA ZAWODNIKÓW SEKCJI PŁYWACKICH 
 • FUN - DLA DZIECI PŁYWAJĄCYCH W SZKOŁACH PŁYWACKICH 
 • BEGINER - DLA DZIECI ROZPOCZYNAJĄCYCH PRZYGODĘ Z PŁYWANIEM 
 • FAMILY - DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI WRAZ Z RODZICAMI

 


TERMINY

 Warszawa (półkolonia)

 1. TURNUS - 02-06.07.2018.
 2. TURNUS - 09-13.07.2018
 3. TURNUS - 16-20.07.2018
 4. TURNUS - 23-27.07.2018

 Giżycko (obóz)

 1. TURNUS - 12.08.-18.08.2018
 2. TURNUS - 19.08.-25.08.2018
 3. TURNUS - 26.08.-01.09.2018

 * PODCZAS 3 TURNUSU W SPALE PRZEWIDUJEMY GRUPĘ FAMILY DZIECI W WIEKU 4-6 LAT


Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM) - najnowocześniejszy pływacki obiekt treningowy w Polsce.Centrum Sportowo - Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Do dyspozycji: hala sportowa, pływalnia 50 m i 25 m, sala do judo, ścianki wspinaczkowe. Świetnie skomunikowana okolica.

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań́ Olimpijskich w Giżycku - zajmuje teren o powierzchni 26ha, z czego 12 ha to las. Przylega bezpośrednio do brzegów jeziora Kisajno, gdzie linia brzegowa zajmuje ok. 1 km. Rozległy teren daje nieograniczone możliwości do organizacji obozów sportowych. Centralny Ośrodek Sportu – OPO w Giżycku położony jest na obrzeżach miasta Giżycko – żeglarskiej stolicy Mazur. słynący z profesjonalnej kompleksowej bazy treningowo-pobytowej służącej polskim i zagranicznych kadrom narodowych kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Ośrodek posiada bogate zaplecze odnowy biologicznej i rehabilitacji. Objęty jest całodobowym system ochrony i monitoringu.